Ocena strony 2

Oceny:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Obozy tematyczne

Zadbaj o to, aby Twoje dziecko nie spędziło kolejnych wakacji, czy też ferii zimowych w domu przed komputerem, niszcząc sobie wzrok. Wyślij je na obozy tematyczne, organizowane przez DREAM TEAM - Akademię Tematyczną o wieloletnim doświadczeniu. Wśród propozycji znajdziesz między innymi kolonie aktorskie, taneczne, gitarowe, rockowe, a także wokalne, fotograficzne, a nawet survivalowe! Dzięki takiemu ogromnemu zróżnicowaniu, z pewnością każde dziecko i nastolatek znajdzie swoją pasję. Zapraszamy serdecznie!

367
0
2
Wesela Konin

Poszukujesz idealnego miejsca na zorganizowanie niezapomnianego wesela? W takim razie trafiłeś doskonale! Nasz hotel zlokalizowany w województwie wielkopolskim, w miejscowości Golina koło Konina udostępnia przestronną, elegancką salę, w której zorganizujesz również imprezę firmową, integracyjną lub konferencję.

350
0
3
Sale konferencyjne Wrocław

Centrum Konferencyjne w Haston City Hotel**** we Wrocławiu posiada 6 wysokiej jakości oraz doskonale wyposażonych, nowoczesnych sal, które mogą pomieścić od 30 do 600 osób. Wspaniale nadają się więc na spotkania biznesowe i firmowe, a także bankiety czy uroczystości okolicznościowe. Sale posiadają nowoczesny, profesjonalny sprzęt, który ułatwi organizację.

20
0
4
Audyt bezpieczeństwa IT

Nasza firma przeprowadzi dla Ciebie profesjonalny i rzetelny audyt bezpieczeństwa IT. Zakres naszych działań obejmuje kompleksowe usługi z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, jak również doskonała komunikacja. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

359
0
5
blastrac.pl

W Niemczech są odkurzacze przemysłowe wysokiej jakości, a w Stanach Zjednoczonych komputery ponieważ profil produkcji jest zawsze bezpośrednio uzależniony od poziomu rozwoju technicznego. Jeśli gdzieś dominują odkurzacze przemysłowe to oznacza, iż taki kraj jest bardzo dobrze rozwinięty technologicznie i ekonomicznie gdyż wymaga to zaawansowania właśnie w takim względzie. Polska coraz szybciej dołącza do czołówki europejskiej pod tymi względami ponieważ także u nas są plany aby otworzyć fabrykę gdzie wytwarzane byłyby odkurzacze przemysłowe.

398
0
» © www.galeria-a.pl