Ocena strony 3

Oceny:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się tworzeniem przekładów z języka polskiego na angielski. Nasze tłumaczenia specjalistyczne obejmują m.in. artykuły, odpowiedzi na recenzje czy streszczenia. Posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie w przekładach pism z zakresu nauk przyrodniczych (np. ekonomicznych, medycznych czy rolniczych).

120
0
2
Biura do wynajęcia Warszawa

Polecamy atrakcyjne biura do wynajęcia - Warszawa. Jako specjaliści w swojej branży jesteśmy w stanie zapewnić wszystkich naszych klientów, że współpraca z nami przyniesie im wiele powodów do zadowolenia. Nasze powierzchnie biurowe są zlokalizowane w wyjątkowo atrakcyjnych miejscach miasta, dzięki czemu ich wybór stanowi wyjątkowo opłacalną inwestycję. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej oferty, zapoznaj się z jej szczegółami dostępnymi na naszej stronie internetowej. Zapewniamy 100% zadowolenia z rezultatów współpracy.

245
0
3
Leasing bez BIK

Przedmiotem naszej oferty jest leasing bez BIK. Propozycję tę kierujemy w stronę wymagających klientów poszukujących najbardziej opłacalnych rozwiązań. Dołożymy wszelkich starań, by współpraca z nami okazała się dla Ciebie satysfakcjonująca. Zapoznaj się z naszą propozycją w zakresie leasingu - jesteśmy pewni, że spotka się ona z Twoją aprobatą.

331
0
4
Fleet management

Polecamy nasze platformy do zarządzania flotą pojazdów, które ułatwią pracę związaną między innymi z dostawami oraz archiwizacją faktur. Programy fleet management poprawiają również obieg dokumentów w firmie, obserwację ponoszonych wydatków, zużycie paliwa poszczególnych samochodów oraz inne przydatne informacje na temat oferowanych aut.

142
0
5
Szkolenia HR Warszawa

Jesteśmy warszawską firmą organizującą ciekawe projekty motywacyjne oraz sesje coachingowe. Polecamy także szkolenia HR związane między innymi z rozwojem zawodowym pracownika lub wizerunkiem strategicznym pracodawcy. W naszej ofercie znajdziesz także spotkania dla kobiet skupione na przykład na asertywności oraz pewności siebie.

321
0
6
Licówki

Zdrowe i piękne zęby to nasza wizytówka, warto więc zadbać o ich kondycję. W naszym gabinecie stomatologicznym o zdrowie i wygląd Twoich zębów zadba nasz wysoko wykwalifikowany dentysta. W naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi, jak m.in. licówki wykonywane w ramach stomatologii estetycznej. Świadczymy także wybielanie, lakowanie, fluoryzację oraz RTG zębów.

304
0
7
Zarządzanie projektami - www.pmexperts.pl

Oferujemy Państwu liczne szkolenia, która umożliwiają zapoznania się z zagadnieniami, jakie wykorzystuje profesjonalne zarządzanie projektami. Wiedza i praktyka naszych specjalistów pozwalają Państwu na wypracowywanie lepszych rozwiązań w Państwa firmach poprzez umiejętne zarządzanie projektami, z jakimi macie styczność.

479
0
» © www.galeria-a.pl