Ocena strony 3

Oceny:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Opinie o pracowni finansowej

Co zrobić, by nie odczuć gospodarczych skutków pandemii koronawirusa? Jak zabezpieczyć nadwyżki kapitału przed inflacją? Opinie Grupy Pracownia Finansowa oraz wyniki za miniony rok są jednoznaczne - inwestycje grupowe naprawdę się opłacają. Eksperci proponują lokatę kapitału na rynku zarówno nieruchomości, jak i energii odnawialnej.

453
0
2
Obsługa procesów restrukturyzacyjnych

Specjalizujemy się w prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym. Posiadamy blisko 10 lat doświadczenia. Zrozumienie trudności, z jakimi spotykają się doradcy restrukturyzacyjni podczas likwidacji mas upadłościowych lub procesów restrukturyzacyjnych, jest dla nas niezwykle ważne. Dlatego oferujemy wsparcie w różnych obszarach, zarówno w pojedynczych podprocesach, jak i kompleksowej obsłudze całej procedury.

297
0
3
Krajowy rejestr zadłużonych

Ogólnodostępny, jawny oraz bezpłatny Krajowy Rejestr Zadłużonych zawiera informacje o osobach, które zaciągnęły długi i są obecnie niewypłacalne bądź zagrożone niewypłacalnością. Spis ten obowiązuje od 1 grudnia 2021 roku i dotyczy osób fizycznych oraz podmiotów prowadzących własną działalność gospodarczą.

438
0
4
Doradca taryfowy

Moja działalność skupiona jest wokół przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych. Jako doradca taryfowy oferuję szereg usług związanych z dystrybucją wody oraz odprowadzaniem ścieków. W zakres mojej działalności wchodzi m.in. prowadzenie szkoleń, przygotowywanie odwołań, pisanie wniosków oraz przeprowadzanie kalkulacji.

528
0
5
Zasiłek rodzinny Kindergeld

Pracujesz w Niemczech, jesteś w tym kraju ubezpieczony i odprowadzasz tam podatki? W takiej sytuacji możesz starać się o zasiłek rodzinny Kindergeld. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób go uzyskać, skontaktuj się z naszą firmą! Nie tylko udzielimy szczegółowych informacji na temat zagranicznych świadczeń na dzieci, ale też pomożemy przejść przez biurokrację!

439
0
6
Tłumacz przysięgły języka niemieckiego

Wykwalifikowany i profesjonalny tłumacz przysięgły języka niemieckiego zaprasza do współpracy, oferując Państwu szeroki zakres usług - niezależnie od tego czy jesteście Klientami indywidualnymi, czy reprezentujecie firmę lub instytucję. Każda osoba świadcząca Państwu usługi figuruje na liście Ministerstwa Finansów, w związku z czym jest osobą zaufaną. Tłumaczymy różnego rodzaju specjalistyczne dokumenty i posiadamy szeroką wiedzę, dzięki której podejmujemy się zleceń, z których rezygnują inni. Zapraszamy do współpracy.

38
0
7
Licówki

Zdrowe i piękne zęby to nasza wizytówka, warto więc zadbać o ich kondycję. W naszym gabinecie stomatologicznym o zdrowie i wygląd Twoich zębów zadba nasz wysoko wykwalifikowany dentysta. W naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi, jak m.in. licówki wykonywane w ramach stomatologii estetycznej. Świadczymy także wybielanie, lakowanie, fluoryzację oraz RTG zębów.

304
0
» © www.galeria-a.pl