Ocena strony 3

Oceny:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Foliowanie produktów

Jedną ze specjalności naszej firmy jest foliowanie, znane w poligrafii jako jeden z najbardziej skutecznych sposobów na uszlachetnianie gazet, czasopism, broszur itd. Dzięki nowoczesnym maszynom oraz stosowaniu wysokiej jakości materiałów jesteśmy w stanie poprawić wygląd różnych materiałów, a nasze działania przeprowadzane są profesjonalnie i terminowo. Realizujemy zlecenia w oparciu o indywidualne potrzeby naszych Klientów - zapraszamy do skorzystania z usług. Chętnie doradzimy optymalne rozwiązania.

295
0
2
długopis reklamowy

Długopis reklamowy to niezastąpione narzędzie w dzisiejszym świecie marketingu. Dzięki swojej praktyczności i trwałości, długopisy reklamowe stanowią idealny sposób na promocję firmy. Wykorzystaj potencjał tego produktu do zwiększenia rozpoznawalności swojej marki i pozyskania nowych klientów. Długopisy reklamowe z logo Twojej firmy mogą towarzyszyć Twoim partnerom biznesowym na co dzień, przypominając im o Twojej obecności. Zapewnij swoim klientom praktyczny gadżet, który jednocześnie pełni funkcję reklamy. Inwestycja w długopisy reklamowe z pewnością zwróci się w postaci zwiększonej widoczności i uznania wśród odbiorców.

403
0
3
Księgowość Kraków

Gubisz się w gąszczu dokumentów i faktur? Z naszymi usługami księgowymi już nie musisz się o to martwić! Księgowość w Krakowie gwarantuje kompleksowe rozwiązania, które zaoszczędzą Twój czas i pieniądze! Dajemy Ci pełny wgląd do Twojej firmy, co daje Ci pełną kontrolę nad finansami. Dlaczego tracić czas na coś, co możemy zrobić za Ciebie szybko, skutecznie i przede wszystkim bezbłędnie? Sprawdź nasze usługi już dzisiaj! Twoje finanse są w dobrych rękach!

380
0
4
Opinie o pracowni finansowej

Co zrobić, by nie odczuć gospodarczych skutków pandemii koronawirusa? Jak zabezpieczyć nadwyżki kapitału przed inflacją? Opinie Grupy Pracownia Finansowa oraz wyniki za miniony rok są jednoznaczne - inwestycje grupowe naprawdę się opłacają. Eksperci proponują lokatę kapitału na rynku zarówno nieruchomości, jak i energii odnawialnej.

453
0
5
Krajowy rejestr zadłużonych

Ogólnodostępny, jawny oraz bezpłatny Krajowy Rejestr Zadłużonych zawiera informacje o osobach, które zaciągnęły długi i są obecnie niewypłacalne bądź zagrożone niewypłacalnością. Spis ten obowiązuje od 1 grudnia 2021 roku i dotyczy osób fizycznych oraz podmiotów prowadzących własną działalność gospodarczą.

438
0
6
Doradca taryfowy

Moja działalność skupiona jest wokół przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych. Jako doradca taryfowy oferuję szereg usług związanych z dystrybucją wody oraz odprowadzaniem ścieków. W zakres mojej działalności wchodzi m.in. prowadzenie szkoleń, przygotowywanie odwołań, pisanie wniosków oraz przeprowadzanie kalkulacji.

528
0
7
Zasiłek rodzinny Kindergeld

Pracujesz w Niemczech, jesteś w tym kraju ubezpieczony i odprowadzasz tam podatki? W takiej sytuacji możesz starać się o zasiłek rodzinny Kindergeld. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób go uzyskać, skontaktuj się z naszą firmą! Nie tylko udzielimy szczegółowych informacji na temat zagranicznych świadczeń na dzieci, ale też pomożemy przejść przez biurokrację!

439
0
8
Licówki

Zdrowe i piękne zęby to nasza wizytówka, warto więc zadbać o ich kondycję. W naszym gabinecie stomatologicznym o zdrowie i wygląd Twoich zębów zadba nasz wysoko wykwalifikowany dentysta. W naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi, jak m.in. licówki wykonywane w ramach stomatologii estetycznej. Świadczymy także wybielanie, lakowanie, fluoryzację oraz RTG zębów.

304
0
» © www.galeria-a.pl