Ocena strony 3

Oceny:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Szkolenia HR Warszawa

Jesteśmy warszawską firmą organizującą ciekawe projekty motywacyjne oraz sesje coachingowe. Polecamy także szkolenia HR związane między innymi z rozwojem zawodowym pracownika lub wizerunkiem strategicznym pracodawcy. W naszej ofercie znajdziesz także spotkania dla kobiet skupione na przykład na asertywności oraz pewności siebie.

321
0
2
Licówki

Zdrowe i piękne zęby to nasza wizytówka, warto więc zadbać o ich kondycję. W naszym gabinecie stomatologicznym o zdrowie i wygląd Twoich zębów zadba nasz wysoko wykwalifikowany dentysta. W naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi, jak m.in. licówki wykonywane w ramach stomatologii estetycznej. Świadczymy także wybielanie, lakowanie, fluoryzację oraz RTG zębów.

304
0
3
Zarządzanie projektami - www.pmexperts.pl

Oferujemy Państwu liczne szkolenia, która umożliwiają zapoznania się z zagadnieniami, jakie wykorzystuje profesjonalne zarządzanie projektami. Wiedza i praktyka naszych specjalistów pozwalają Państwu na wypracowywanie lepszych rozwiązań w Państwa firmach poprzez umiejętne zarządzanie projektami, z jakimi macie styczność.

479
0
4
Nogi stołowe - http://www.kabus.pl/

Nogi stołowe to najważniejsza część stołu. To one odpowiadają za jego stabilność. Nasza firma produkuje wspaniałe nogi stołowe, które są wytrzymałe i eleganckie. Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo inne elementy meblowe i drewniane, takie jak pręty, drążki, czy kołki meblowe. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

482
0
» © www.galeria-a.pl