Ocena strony 3

Oceny:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Astra

Wysokiej klasy artykuły szkolne, jakie znalazły się w naszej propozycji, zachęcą dzieci do nauki i sprawią, że odrabianie lekcji stanie się przyjemnością. Wybierając je możesz być pewien, że zapewniasz swoim pociechom najlepsze materiały na rynku, z których będą korzystać z przyjemnością. Szeroki wybór, niskie ceny i szybka dostawa sprawiają, że nasze akcesoria papiernicze i biurowe wybrało już wielu klientów. Dołącz do nich i przekonaj się, że nasza oferta pod tym względem jest najlepsza na rynku. Zapraszamy do zakupów.

376
0
2
Porównywarka ubezpieczeń podróżnych

Nasza firma zajmuje się tworzeniem zestawień polis różnych firm. Na naszej stronie internetowej znajduje się porównywarka ubezpieczeń podróżnych, dzięki której mogą Państwo zdecydować się na konkretną ofertę po konfrontacji jej z innymi. Oferujemy możliwość skorzystania z porady eksperta, aby jak najlepiej wybrać swoją drogę do ochrony własnego zdrowia.

247
0
3
Ubezpieczenia majątkowe Lublin

Własna działalność gospodarcza, w szczególności na początku, może generować więcej strat niż dochodów. W dodatku często zdarzają się nieuczciwi kontrahenci, którzy nie przesyłają należności z tytułu faktur. Nasza firma z Lublina ma do zaoferowania ubezpieczenia majątkowe, w którego w skład wchodzi m.in. ochrona finansowa maszyn czy mienia.

92
0
4
Kredyty dla rolników

Przedsiębiorstwo umożliwia zaopatrzenie się w maszyny potrzebne w gospodarstwie w ramach leasingu. Możliwe jest też uzyskanie pożyczek - kredyty dla rolników mogą pomóc im w rozwinięciu działalności lub zakupieniu gruntów albo nowych niezbędnych narzędzi potrzebnych w pracy. Firma pomaga także w finansowaniu fotowoltaiki.

507
0
5
Zakładanie spółek

Specjalizacją naszej firmy jest sprzedaż i zakładanie spółek. Na zlecenie klienta oferujemy zakładanie spółek komandytowych, a także spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku oferujemy kompleksowe usługi w tym zakresie. Wiele osób decyduje się bowiem na założenie firmy, jednak nie ma czasu oraz wiedzy potrzebnej do dopełnienia wszelkich formalności z tym związanych. Zachęcamy zatem do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy rzetelnie zajmą się Państwa przypadkiem.

515
0
6
Zasiłek rodzinny Kindergeld

Pracujesz w Niemczech, jesteś w tym kraju ubezpieczony i odprowadzasz tam podatki? W takiej sytuacji możesz starać się o zasiłek rodzinny Kindergeld. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób go uzyskać, skontaktuj się z naszą firmą! Nie tylko udzielimy szczegółowych informacji na temat zagranicznych świadczeń na dzieci, ale też pomożemy przejść przez biurokrację!

439
0
7
Tłumacz przysięgły języka niemieckiego

Wykwalifikowany i profesjonalny tłumacz przysięgły języka niemieckiego zaprasza do współpracy, oferując Państwu szeroki zakres usług - niezależnie od tego czy jesteście Klientami indywidualnymi, czy reprezentujecie firmę lub instytucję. Każda osoba świadcząca Państwu usługi figuruje na liście Ministerstwa Finansów, w związku z czym jest osobą zaufaną. Tłumaczymy różnego rodzaju specjalistyczne dokumenty i posiadamy szeroką wiedzę, dzięki której podejmujemy się zleceń, z których rezygnują inni. Zapraszamy do współpracy.

38
0
8
Licówki

Zdrowe i piękne zęby to nasza wizytówka, warto więc zadbać o ich kondycję. W naszym gabinecie stomatologicznym o zdrowie i wygląd Twoich zębów zadba nasz wysoko wykwalifikowany dentysta. W naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi, jak m.in. licówki wykonywane w ramach stomatologii estetycznej. Świadczymy także wybielanie, lakowanie, fluoryzację oraz RTG zębów.

304
0
» © www.galeria-a.pl