Ocena strony 3

Oceny:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Biura do wynajęcia Warszawa

Polecamy atrakcyjne biura do wynajęcia - Warszawa. Jako specjaliści w swojej branży jesteśmy w stanie zapewnić wszystkich naszych klientów, że współpraca z nami przyniesie im wiele powodów do zadowolenia. Nasze powierzchnie biurowe są zlokalizowane w wyjątkowo atrakcyjnych miejscach miasta, dzięki czemu ich wybór stanowi wyjątkowo opłacalną inwestycję. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej oferty, zapoznaj się z jej szczegółami dostępnymi na naszej stronie internetowej. Zapewniamy 100% zadowolenia z rezultatów współpracy.

245
0
2
Leasing bez BIK

Przedmiotem naszej oferty jest leasing bez BIK. Propozycję tę kierujemy w stronę wymagających klientów poszukujących najbardziej opłacalnych rozwiązań. Dołożymy wszelkich starań, by współpraca z nami okazała się dla Ciebie satysfakcjonująca. Zapoznaj się z naszą propozycją w zakresie leasingu - jesteśmy pewni, że spotka się ona z Twoją aprobatą.

331
0
3
Leasing bez BIK

Zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych fachowców, którzy przygotują dla Was najlepszy leasing bez bik. Dzięki niemu możliwe jest uzyskiwanie dla Was najbardziej korzystnych, optymalnych warunków współpracy bez analizowania Waszej historii kredytowej. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

128
0
4
Fleet management

Polecamy nasze platformy do zarządzania flotą pojazdów, które ułatwią pracę związaną między innymi z dostawami oraz archiwizacją faktur. Programy fleet management poprawiają również obieg dokumentów w firmie, obserwację ponoszonych wydatków, zużycie paliwa poszczególnych samochodów oraz inne przydatne informacje na temat oferowanych aut.

142
0
5
Szkolenia HR Warszawa

Jesteśmy warszawską firmą organizującą ciekawe projekty motywacyjne oraz sesje coachingowe. Polecamy także szkolenia HR związane między innymi z rozwojem zawodowym pracownika lub wizerunkiem strategicznym pracodawcy. W naszej ofercie znajdziesz także spotkania dla kobiet skupione na przykład na asertywności oraz pewności siebie.

321
0
6
Licówki

Zdrowe i piękne zęby to nasza wizytówka, warto więc zadbać o ich kondycję. W naszym gabinecie stomatologicznym o zdrowie i wygląd Twoich zębów zadba nasz wysoko wykwalifikowany dentysta. W naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi, jak m.in. licówki wykonywane w ramach stomatologii estetycznej. Świadczymy także wybielanie, lakowanie, fluoryzację oraz RTG zębów.

304
0
7
Zarządzanie projektami - www.pmexperts.pl

Oferujemy Państwu liczne szkolenia, która umożliwiają zapoznania się z zagadnieniami, jakie wykorzystuje profesjonalne zarządzanie projektami. Wiedza i praktyka naszych specjalistów pozwalają Państwu na wypracowywanie lepszych rozwiązań w Państwa firmach poprzez umiejętne zarządzanie projektami, z jakimi macie styczność.

479
0
» © www.galeria-a.pl