Ocena strony 3

Oceny:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
filament do drukarki 3d

Aby tworzenie trójwymiarowych, przestrzennych modeli było możliwe, konieczne jest posiadanie odpowiednich, specjalistycznych materiałów. W naszym sklepie znajdziesz m.in. filament do drukarki 3D. Posiadamy produkty wielu marek, wykonane z różnych materiałów oraz występujące w różnych wersjach kolorystycznych.

478
0
2
Doradca taryfowy

Moja działalność skupiona jest wokół przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych. Jako doradca taryfowy oferuję szereg usług związanych z dystrybucją wody oraz odprowadzaniem ścieków. W zakres mojej działalności wchodzi m.in. prowadzenie szkoleń, przygotowywanie odwołań, pisanie wniosków oraz przeprowadzanie kalkulacji.

528
0
3
Tlumaczenia techniczne

Potrzebne Ci profesjonalnie wykonane tłumaczenia techniczne - LinguaMania to biuro, które spełni Twoje oczekiwania w najwyższym stopniu. Zatrudnieni przez nas tłumacze posiadają nie tylko gruntowną znajomość języków obcych, ale także wiedzę z tematów technicznych i znajomość fachowej terminologii. Wszystko to sprawia, że tłumaczenia techniczne są wykonywane przez nas na najwyższym poziomie.

430
0
4
Dochodzenie odszkodowań

Doznałeś obrażeń ciała, twój pojazd uległ zniszczeniu, utraciłeś bliską osobę lub straciłeś wartościowy przedmiot w wyniku jakiegoś zdarzenia? Dochodzenie odszkodowań to jedna z oferowanych przez nas usług, która ma na celu pomoc w uzyskaniu świadczenia (rekompensaty) za poniesione krzywdy (np. z powodu błędów lekarskich).

533
0
5
Tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenie dokumentów to jedna z naszych popularnych usług. Nasi tłumacze oferują tłumaczenia dokumentów czy tłumaczenia ustne w języku angielskim, dlatego usługę dla siebie znajdzie tu każdy klient. Działamy rzetelnie i terminowo, a dodatkowo oferujemy atrakcyjne ceny usług. Zapraszamy serdecznie!

113
0
6
Sprawdzenie polisy OC po numerze rejestracyjnym

Tutaj dowiesz się jak szybko i wygodnie zweryfikować ubezpieczenie samochodu. Sprawdzenie polisy OC po numerze rejestracyjnym lub VIN pojazdu to rozwiązanie, które może okazać się pomocne w wielu sytuacjach: kiedy jesteś zainteresowany jego kupnem lub gdy właściciel pojazdu, z którym miałeś stłuczkę nie ma ze sobą dowodu zawarcia ubezpieczenia.

144
0
7
Zakładanie spółek

Specjalizacją naszej firmy jest sprzedaż i zakładanie spółek. Na zlecenie klienta oferujemy zakładanie spółek komandytowych, a także spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku oferujemy kompleksowe usługi w tym zakresie. Wiele osób decyduje się bowiem na założenie firmy, jednak nie ma czasu oraz wiedzy potrzebnej do dopełnienia wszelkich formalności z tym związanych. Zachęcamy zatem do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy rzetelnie zajmą się Państwa przypadkiem.

515
0
8
Zasiłek rodzinny Kindergeld

Pracujesz w Niemczech, jesteś w tym kraju ubezpieczony i odprowadzasz tam podatki? W takiej sytuacji możesz starać się o zasiłek rodzinny Kindergeld. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób go uzyskać, skontaktuj się z naszą firmą! Nie tylko udzielimy szczegółowych informacji na temat zagranicznych świadczeń na dzieci, ale też pomożemy przejść przez biurokrację!

439
0
9
Tłumacz przysięgły języka niemieckiego

Wykwalifikowany i profesjonalny tłumacz przysięgły języka niemieckiego zaprasza do współpracy, oferując Państwu szeroki zakres usług - niezależnie od tego czy jesteście Klientami indywidualnymi, czy reprezentujecie firmę lub instytucję. Każda osoba świadcząca Państwu usługi figuruje na liście Ministerstwa Finansów, w związku z czym jest osobą zaufaną. Tłumaczymy różnego rodzaju specjalistyczne dokumenty i posiadamy szeroką wiedzę, dzięki której podejmujemy się zleceń, z których rezygnują inni. Zapraszamy do współpracy.

38
0
10
Licówki

Zdrowe i piękne zęby to nasza wizytówka, warto więc zadbać o ich kondycję. W naszym gabinecie stomatologicznym o zdrowie i wygląd Twoich zębów zadba nasz wysoko wykwalifikowany dentysta. W naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi, jak m.in. licówki wykonywane w ramach stomatologii estetycznej. Świadczymy także wybielanie, lakowanie, fluoryzację oraz RTG zębów.

304
0
» © www.galeria-a.pl