Ocena strony 3

Oceny:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
faktoring odwrotny

Płynność finansowa - o tym marzy każdy przedsiębiorca, ponieważ spełnienie tego warunku zapewni mu możliwość dalszego rozwoju. Jeżeli również i państwo starają się uskutecznić wszelkie działania, aby nie spoczywać na laurach, to serdecznie zachęcamy do skorzystania z faktoringu odwrotnego z naszej oferty.

403
0
2
Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia są doskonałą alternatywą dla osób pracujących, które nie mają czasu na często monotonne i przeładowane niepotrzebnymi informacjami wykłady na studiach. Nasze kursy i szkolenia są sposobem na to, by mogli Państwo w bardzo przyjemnej atmosferze, w atrakcyjnej lokalizacji - zdobyć w zaledwie kilka dni, a w przypadku niektórych szkoleń - nawet w jeden dzień! - zdobyć wiedzę z interesującego Państwa zagadnienia. Jesteśmy przekonani, że ta forma szkoleń zdecydowanie przypadnie Państwu do gustu.

114
0
3
Zasiłek rodzinny Kindergeld

Pracujesz w Niemczech, jesteś w tym kraju ubezpieczony i odprowadzasz tam podatki? W takiej sytuacji możesz starać się o zasiłek rodzinny Kindergeld. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób go uzyskać, skontaktuj się z naszą firmą! Nie tylko udzielimy szczegółowych informacji na temat zagranicznych świadczeń na dzieci, ale też pomożemy przejść przez biurokrację!

439
0
4
Ubezpieczenia podróżne

Pomagamy przy wyborze odpowiedniej polisy ochraniającej mienie takie jak dom, samochód lub drogi sprzęt. Nasza kancelaria finansowa oferuje doradztwo w przypadku rozmów negocjacyjnych i procesu zakupu takich polis jak ubezpieczenia podróżne, komunikacyjne czy firmowe.Oferujemy konsultacje z zakresu zabezpieczenia finansowego dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców.

318
0
5
Rzeczoznawca

Z usług kancelarii mogą korzystać klienci indywidualni oraz firmy. Rzeczoznawca majątkowy z Krakowa zajmuję się dokonywaniem fachowej wyceny nieruchomości i specjalizuje się w tak zwanych mieniach zabużanskich, czyli utraconych w efekcie przymusowego wysiedlenia z dawnego terenu Rzeczypospolitej Polskiej.

86
0
6
Tłumacz przysięgły języka niemieckiego

Wykwalifikowany i profesjonalny tłumacz przysięgły języka niemieckiego zaprasza do współpracy, oferując Państwu szeroki zakres usług - niezależnie od tego czy jesteście Klientami indywidualnymi, czy reprezentujecie firmę lub instytucję. Każda osoba świadcząca Państwu usługi figuruje na liście Ministerstwa Finansów, w związku z czym jest osobą zaufaną. Tłumaczymy różnego rodzaju specjalistyczne dokumenty i posiadamy szeroką wiedzę, dzięki której podejmujemy się zleceń, z których rezygnują inni. Zapraszamy do współpracy.

38
0
7
Leasing bez BIK

Przedmiotem naszej oferty jest leasing bez BIK. Propozycję tę kierujemy w stronę wymagających klientów poszukujących najbardziej opłacalnych rozwiązań. Dołożymy wszelkich starań, by współpraca z nami okazała się dla Ciebie satysfakcjonująca. Zapoznaj się z naszą propozycją w zakresie leasingu - jesteśmy pewni, że spotka się ona z Twoją aprobatą.

331
0
8
Szkolenia HR Warszawa

Jesteśmy warszawską firmą organizującą ciekawe projekty motywacyjne oraz sesje coachingowe. Polecamy także szkolenia HR związane między innymi z rozwojem zawodowym pracownika lub wizerunkiem strategicznym pracodawcy. W naszej ofercie znajdziesz także spotkania dla kobiet skupione na przykład na asertywności oraz pewności siebie.

321
0
9
Licówki

Zdrowe i piękne zęby to nasza wizytówka, warto więc zadbać o ich kondycję. W naszym gabinecie stomatologicznym o zdrowie i wygląd Twoich zębów zadba nasz wysoko wykwalifikowany dentysta. W naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi, jak m.in. licówki wykonywane w ramach stomatologii estetycznej. Świadczymy także wybielanie, lakowanie, fluoryzację oraz RTG zębów.

304
0
» © www.galeria-a.pl