Ocena strony 4

Oceny:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Dentysta z Bydgoszczy

Szukają Państwo najlepszego stomatologa w Bydgoszczy? Zapraszamy do naszej placówki, w której przyjmuje dentysta łączący fachowość podczas wykonywania zabiegów z miłą atmosferą. Nasze zaplecze sprzętowe tworzą: amerykańskie urządzenie mikroprocesorowe THE WAND (do znieczuleń), cyfrowa diagnostyka RTG, mikroskop endodontyczny (przydatny przy leczeniu kanałowym), kamera wewnątrzustna, autoklaw i gaz rozweselający. Pracuje u nas również stomatolog dziecięcy, otaczający troską najmłodszych pacjentów.

510
0
2
Drenaż limfatyczny Bydgoszcz

W naszym gabinecie znajdziesz szeroki wybór zabiegów poprawiających Twoje zdrowie i samopoczucie, jak np. świecowanie uszu, masaż gorącymi kamieniami czy drenaż limfatyczny. Bydgoszcz, w którym mieści się nasza siedziba skupia już wielu klientów zadowolonych z jakości naszych usług. Aby dowiedzieć się więcej na temat najlepszego drenażu limfatycznego, zajrzyj na nasza stronę internetową: http://www.andrzejpastor.pl/drenaz-limfatyczny. Zapraszamy serdecznie!

462
0
3
Rezonans magnetyczny kolana Warszawa

W ośrodku świadczone są usługi z zakresu leczenia oraz diagnostyki patologii narządu ruchu, pod okiem specjalistów od jego traumatologii. Centrum Medyczne Gamma to szpital ortopedyczny w Warszawie, w którym wykonywany jest między innymi rezonans magnetyczny kolana oraz kręgosłupa, a także RTG, USG oraz tomografia komputerowa. Pozwala ona na analizę deformacji kończyn po urazach, operacjach czy też w wadach wrodzonych. Istnieje możliwość odebrania wyników badań przez stronę internetową, po wypełnieniu właściwego formularza.

295
0
4
Torby reklamowe z nadrukiem

Torby reklamowe z nadrukiem to najwyższa jakość i elegancja. Jesteśmy przekonani, że to również doskonały gadżet, który zdecydowania zbliży do Państwa firmy swoich klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby każda grafika była wykonana w sposób profesjonalny, a co ważne efektowny. Serdecznie zapraszamy.

595
0
5
Naczepy wywrotki

Jeżeli chodzi o wnętrze skrzyni, to najlepiej, by podłoga wykonana była ze sklejki wodoodpornej wyposażonej dodatkowo w wycisk przeciwpoślizgowy. Nie można zapomnieć również o uchwytach do mocowania towarów, dzięki czemu zapobiegamy uszkodzeniu się ładunku w jakikolwiek mechaniczny sposób. Podobnymi cechami muszą charakteryzować się naczepy wywrotki.

427
0
6
Dylatacje

Dylatacje konstrukcyjne występują na całej wysokości budynku i są widoczne w przekroju poprzecznym. Niektóre firmy specjalizują się w tego rodzaju półproduktach i oferują firmom budowlanym tak zwane profile dylatacyjne. Profile dylatacyjne to specjalne wkładki, które montuje się w miejscach gdzie stykają się poszczególne moduły budynku.

517
0
7
Czarter jachtów

U nas czarter jachtów staje się coraz bardziej popularny. Ponieważ musimy zważyć na nasz polski klimat. Ciepło w Polsce jest właściwie przez trzy miesiące a niekiedy i nawet przez mniejszy okres czasu. Czarter jachtów, czyli inaczej wynajem jachtów, żaglówek bądź też innych form lokomocji, jeżeli można to tak określić jest dokonywany, jeśli już to oczywiście latem, ale i nawet w tym okresie nie jest tłoczno i nie ma kolejek.

33
0
» © www.galeria-a.pl