Ocena strony 8

Oceny:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Audyt energetyczny oświetlenia

Jeżeli chciałbyś, aby Twoja firma zużywała mniej prądu, to koniecznie zajrzyj na stronę internetową naszej firmy. Nasi specjaliści zajmują się przede wszystkim audytami efektywności energetycznej przedsiębiorstwa, w czasie których dokładnie analizują każdą działalność firmy. Wykonamy audyt energetyczny oświetlenia i innych elementów, wydamy również odpowiedni certyfikat.

166
0
2
Ochrona obwodowa

Nasze Centrum Monitoringu Alarmów organizuje obserwacje z zakresu, jakim jest ochrona obwodowa - wejdź na naszą stronę internetową i dowiedz się czym prędzej, na czym ona polega. Dostępne filmiki video pokażą Ci, jak taki monitoring i taka obserwacja działają i jak sprawdzają się w praktyce - sam zobacz.

341
0
3
monitoring systemów

Mainframe, integracja, przy zachowaniu doskonałej jakości danych, jak i monitoring systemów - oto usługi naszej firmy. Gromadziliśmy doświadczenie latami, dostarczając biznesowe rozwiązania dla naszych różnych Klientów. Na stronie internetowej znajdziesz informacje o nas, jak i nasze przykładowe realizacje.

316
0
4
Opakowania na owoce

Nasza działalność opiera się na produkcji folii i etykiet służących do zabezpieczania produktów spożywczych. Proponowane przez nas opakowania na owoce pozwalają wypiekom dłużej zachować świeżość i miękkość. Etykiety wykonujemy według wzorów dostarczonych przez klienta lub przygotowanych przez nas projektów.

177
0
5
Piły taśmowe

Oferujemy doskonałe piły taśmowe idealne do ścinania różnych typów drewna. Mimo swojej lekkiej konstrukcji są bardzo wytrzymałe, co zapewnia ich funkcjonalną pracę. Wykonano je z wyjątkowo solidnych materiałów, dzięki czemu będą służyć użytkownikom przez długi czas. Te i wiele innych produktów i narzędzi w atrakcyjnych cenach do nabycia w ofercie naszej firmy.

591
0
6
Laboratorium badań środowiska pracy

Wiele firm boryka się z niedostateczną oceną ryzyka zawodowego, narażając zdrowie swoich robotników i podwładnych. Nasze laboratorium badań środowiska pracy ma na celu szczegółową analizę placówek. Zajmujemy się pomiarami stanowisk w zakładach przemysłowych, produkcyjnych i magazynowych, a także w szkołach oraz biurach.

114
0
7
Odzyskiwanie danych z telefonu

Mieliście Państwo na Waszej komórce wiele kluczowych informacji i plików, do których po awarii karty lub samego urządzenia nie możecie dotrzeć? Odzyskiwanie danych z telefonu to w obrębie działań firmy HDLab jedna z naszych specjalności. Zrobimy co w naszej mocy byście mogli znów cieszyć się niezbędnymi plikami. Oprócz tego, analogiczne usługi świadczymy jeśli chodzi o przywracanie dostępu do informacji na dyskach twardych czy pendrive’ach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

59
0
8
Odlewnia aluminium

W ramach naszych usług proponujemy różnorodne wyroby wykonane z surowców wysokiej jakości. Nasza odlewnia aluminium proponuje zawsze sprawdzone i korzystne rozwiązania. W pomieszczeniach znajdują się profesjonalne i specjalistyczne sprzęty, które pomagają nam w przygotowaniu zadowalających efektów. Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą działalnością. Na stronie internetowej znajdują się między innymi gotowe realizacje - lampy, słupki, czy zegary zewnętrzne. Zapraszamy!

365
0
9
Pompy hydrauliczne

W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdują się pompy hydrauliczne różnego rodzaju, pochodzące od znanych producentów np. Bosch Rexroth, Meta Hydraulics, czy EATON Vickers. Wśród dostępnych produktów znajdują się modele zębate, łopatkowe i wielotłoczkowe. Oferowane produkty są wykorzystywane w maszynach mobilnych oraz stacjonarnych.

549
0
10
kotły ekologiczne

W dobie walki z zanieczyszczonym powietrzem należy szukać rozwiązań, które poprawią sytuację. Kotły ekologiczne są najlepszym sposobem, aby realnie wpłynąć na ten palący problem. Charakteryzują się wysoką sprawnością roboczą, radykalnie zmniejszonym zużyciem paliwa niż piece tradycyjne, a co za tym idzie mniejszą emisją CO2.

295
0
11
Części maszyn

Nasza firma jest dystrybutorem wielu marek producenckich i oferujemy m.in. części maszyn. W tej kategorii znajdują się elementy przeniesienia napędu, np. koła łańcuchowe, zębate (modułowe) oraz wałki wielowypustowe i pod pasy klinowe. Posiadamy również sprzęgła, przeguby, nakrętki, śruby i różnego rodzaju pasy.

278
0
12
Serwis automatyki przemysłowej

Zachęcamy do sprawdzenia naszej strony internetowej, gdzie opisujemy szczegóły dotyczące prowadzonych napraw maszyn. Zapewniamy profesjonalny serwis automatyki przemysłowej, a także projektowanie linii technologicznych, wraz z ich realizacją. Korzystamy z produktów znanych i cenionych producentów z całego świata.

425
0
13
Internet radiowy

Doskonałe parametry i wysoka jakość odbioru - zapewniamy znakomite warunki do korzystania sieci w mniej zurbanizowanych regionach kraju. Internet radiowy to świetna alternatywa dla światłowodów. Wystarczy wybrać odpowiedni pakiet, aby cieszyć się dostępem do informacji bez względu na odległość oraz zasięg.

442
0
14
Co to jest wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła?

Nasza firma Comfortis zajmuje się montażem niezwykle solidnych, doskonale działających systemów budowlanych. Naszą specjalnością jest wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, pozwalająca na stworzenie niezwykłego systemu, który jest niezawodny, wydajny, a przy tym oszczędny. Proponujemy naszym klientom nowoczesne urządzenia, zapewniające odpowiednie warunki w każdym budynku, dzięki czemu spełniają one wszelkie oczekiwania. Są także u nas dostępne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, spełniających wymagania klientów.

600
0
15
Odlewanie kokilowe

Stanowi jedną z najbardziej efektywnych form obróbki metalu. Odlewanie kokilowe zapewnia precyzyjne wymiary produkowanych przedmiotów, a także wyjątkową wydajność pracy zakładu i oszczędność czasu. Metoda ta polecana jest szczególnie przedsiębiorstwom zajmującym się produkcją niewielkich elementów maszyn i nie tylko.

31
0
16
Utylizacja sprzętu elektronicznego

W zakresie naszej działalności proponujemy Państwu możliwość pozbycia się raz na zawsze z Waszego mieszkania niegdyś działających urządzeń, które w tej chwili wyłącznie zabierają Wam miejsce, bo trzymacie je z sentymentu. Utylizacja sprzętu elektronicznego, jaką zajmujemy się w zakresie działalności krakowskiej firmy EP Reco Piotr Cabak Zbigniew Kalinowski sp.j. obejmuje między innymi takie urządzenia jak telefony komórkowe, laptopy, baterie, ale i lodówki, pralki czy odkurzacze. Sprawdźcie sami!

231
0
17
Maszyny do oprawy twardej

Praca inżynierska lub magisterska prezentuje się dużo lepiej w sztywnej i solidnej okładce. Ich wytwarzanie wymaga jednak precyzji, staranności w nakładaniu na siebie kolejnych warstw kleju i papieru i rzecz jasna odpowiedniego sprzętu. Maszyny do oprawy twardej, które Państwu oferujemy posiadają opcje regulacji prędkości, funkcje automatycznego zawijania krawędzi i mechanizmy zapobiegające uszkodzeniu materiałów - wszystko, by jak najbardziej ułatwić pracę introligatorom.

40
0
18
Kompletowanie Poznań

Bez jakichkolwiek obaw możesz skorzystać z naszego wsparcia. Powierzone nam kompletowanie będzie nadzorowane na każdym etapie realizacji. Pozwoli Cito zoptymalizować czas oraz koszty związane z przygotowaniem ostatecznej oferty sprzedaży. Z przyjemnością zajmiemy się również etykietowaniem i ostatecznym pakowaniem.

341
0
19
Kurtki z logo firmy

Co powiesz na kurtki reklamowe dla swojej firmy czy też organizacji którą zarządzasz? Odwiedzając portal martessport.com.pl znajdziesz odzież reklamową tworzoną na bazie odzieży sportowej znanych marek. Kurtki reklamowe produkowane są na specjalne zamówienie klientów. Ty też możesz być jednym z nich.

530
0
» © www.galeria-a.pl